GOOD NATURE Филтер чај од кантарион, 20 кесички

GOOD NATURE Филтер чај од кантарион, 20 кесички
66,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009241C
favorite_border

Опис на производот

За пријатен почеток на денот или за ослободување од сите стресови при крајот на денот, пијте по една шолја свежо приготвен чај!

Нето-тежина: 20 х 1,5 г

Содржина

Предупредување: поради можно фотосензибилизирачко дејство на компонентите присутни во жолтиот кантарион, не се препорачува изложување на сонце по консумирањето чај од кантарион.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се