GOOD NATURE Филтер чај од кантарион, 20 кесички

GOOD NATURE Филтер чај од кантарион, 20 кесички
66,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009241C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

За пријатен почеток на денот или за ослободување од сите стресови при крајот на денот, пијте по една шолја свежо приготвен чај!

Нето-тежина: 20 х 1,5 г

Содржина

Предупредување: поради можно фотосензибилизирачко дејство на компонентите присутни во жолтиот кантарион, не се препорачува изложување на сонце по консумирањето чај од кантарион.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се