GOOD NATURE Глуварче филтер чај, 20 кесички

GOOD NATURE Глуварче филтер чај, 20 кесички
116,00 ден.
111,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039670C
Online only
Акција 02-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Коренот од глуварче помага во одржување на функцијата на уринарниот систем и ја поддржува детоксификацијата на организмот по пат на стимулирање на мокрењето. Исто така, глуварчето го стимулира варењето на храната и придонесува за нормална функција на системот за варење.

Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата.

Нето-тежина: 20 х 1.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се