GOOD NATURE Хибискус дуплекс филтер чај 20 кесички

GOOD NATURE Хибискус дуплекс филтер чај 20 кесички
63,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041191C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Замислете го раскошниот цвет на хибискусот преточен во шолја чај Good Nature. Богат со витамини Ц и А, со свеж мирис и со освежително-киселкав вкус, кој ги разбиструва сите ваши сетила.

Потекнува од африканскиот континент, каде што листовите од растението се користат како додаток за овошни салати и за пити. Секогаш свежо приготвен, препорачуваме да се пие како топол или како ладен пијалак. Исклучителната свежина на чајот од цветот на хибискусот ќе ве држи будни во текот на целиот ден, секој ден во годината.

Нето-тежина: 20 х 1.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се