GOOD NATURE Лакта микс филтер чај, 20 кесички

GOOD NATURE Лакта микс филтер чај, 20 кесички
88,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
035236C
favorite_border

Опис на производот

ЧАЈНА МЕШАВИНА КОЈА ПОМАГА ЗА ЗГОЛЕМЕНО ИЗЛАЧУВАЊЕ МАЈЧИНО МЛЕКО КАЈ ДОИЛКИ.

Светската здравствена организација силно го препорачува доењето како идеална храна за новороденчиња и за доенчиња. Со цел да придонесеме за негата на најмалите, сите состојки од билната мешавина „Лакта-микс“ ги одбравме со особено внимание.

Чајот е наменет за жени што дојат за да им помогне да се зголеми излачувањето на мајчиното млеко.

Нето-тежина: 20 х 2 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се