GOOD NATURE Мајчина душица дуплекс филтер чај 20 кесички

GOOD NATURE Мајчина душица дуплекс филтер чај 20 кесички
71,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041825C
favorite_border

Опис на производот

Неизоставен дел од нашата традиција е чајот од мајчина душичка, а медитеранската кујна, пак, не може да се замисли без неа.

Денес таа е столб на секоја семејна аптека. Поради изобилството од етерични масла, опојниот мирис на мајчината душичка може да се почувствува во шолја топол чај и е нешто на што тешко можете да му одолеете. Вкусете го чајот Good Nature од мајчина душичка за да се уверите во тоа!

Нето-тежина: 20 х 1.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се