GOOD NATURE Маточина чај, 20 кесички

GOOD NATURE Маточина чај, 20 кесички
105,00 ден.
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010471C
Online only
Акција 01-31.07.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Чајот од маточина има исклучително пријатен мирис на лимон и свеж вкус

Листот од маточина придонесува за нормално когнитивно и ментално здравје, има релаксирачки ефект и придонесува за квалитетен и за мирен сон. Ги поддржува дигестијата и нормалното функционирање на системот за варење и придонесува за здрав циркулаторен систем.

Нето-тежина: 20 х 1,5 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се