GOOD NATURE Овошна чајна мешавина со арома на шумско овошје, 20 кесички

GOOD NATURE Овошна чајна мешавина со арома на шумско овошје, 20 кесички
88,00 ден.
84,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009281C
Online only
Акција 02-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Мешавина на плодови од јаболко, круша, аронија, боровинка, шипка и цветови од хибискус и бозел. Вистинско уживање во вкусовите!

Чајот е освежителен, со сладок вкус, но и помалку остар, со мирис во кој се препознава изобилството на компоненти. Се препорачува да се пие секогаш свежо приготвен, незасладен и во секое време од денот. Особено е пријатен во топлите летни денови, послужен врз неколку коцки мраз и со додаток на неколку резанки лимон.

Нето-тежина: 20 х 2 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се