GOOD NATURE Планински дуплекс филтер чај 20 кесички

GOOD NATURE Планински дуплекс филтер чај 20 кесички
71,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041202C
favorite_border

Опис на производот

Замислете си планинска куќичка и вие, седнати во удобна фотелја пред разгорено огниште. Загледани во есенската идила од другата страна на прозорецот, рацете ви ги грее шолја планински чај Good Nature. Исклучително пријатниот мирис и вкус ви ја обвиткуваат душата со смиреност, а непцата со милина. Секогаш има време за шолја добар чај!

Нето-тежина: 20 х 1.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се