GOOD NATURE Ројбос чај со арома на рибизла, 20 кесички

GOOD NATURE Ројбос чај со арома на рибизла, 20 кесички
78,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
016991C
favorite_border

Опис на производот

Билна мешавина со карактеристичен вкус на ројбос, збогатен со кора од портокал, плодови од шипка и со арома од рибизла.

Црвената африканска грмушка ројбос доминира во овој идеален сплет на вкусови. Во вашата шолја чај сосема суптилната нота на рибизла нуди едно ново доживување. Направете пауза за чај и освежете ги сетилата!

Нето-тежина: 20 х 1,6 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се