GOOD NATURE Слим микс филтер чај, 20 кесички

GOOD NATURE Слим микс филтер чај, 20 кесички
73,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009038C
favorite_border

Опис на производот

Чајната мешавина „Слим микс“ содржи кора од крушина, која придонесува за работата на цревата и за редовната столица. Коренот од глуварче и слаткиот корен придонесуваат за варење на храната. Мешавината содржи и корен од зајчев трн, цвет од камилица и плод од сладок анасон.

Се препорачува да се користи трипати на ден, по оброк, незасладен.

Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата.

Нето-тежина: 20 х 1.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се