GOOD NATURE Слим микс филтер чај 20 кесички

GOOD NATURE Слим микс филтер чај 20 кесички
66,00 ден.
53,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009038C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Чајната мешавина „Слим микс“ содржи кора од крушина, која придонесува за работата на цревата и за редовната столица. Коренот од глуварче и слаткиот корен придонесуваат за варење на храната. Мешавината содржи и корен од зајчев трн, цвет од камилица и плод од сладок анасон.

Се препорачува да се користи трипати на ден, по оброк, незасладен.

Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата.

Нето-тежина: 20 х 1.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се