GOOD NATURE Зелен чај, 20 кесички

GOOD NATURE Зелен чај, 20 кесички
83,00 ден.
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
009201C
favorite_border

Опис на производот

Според прастарите искуства, зелениот чај е најдобар чај за телото и душата! Неговата арома е јака, а вкусот карактеристичен и силен.

Нето-тежина: 20 х 1,5 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се