GOOD NATURE Зелен чај со ѓумбир и куркума, 20 кесички

GOOD NATURE Зелен чај со ѓумбир и куркума, 20 кесички
93,00 ден.
89,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
036109C
Online only
Акција 02-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

  • За љубителите на егзотични вкусови

Егзотична билна мешавина, која претставува одлична комбинација на зелен чај, ѓумбир, куркума, комбуха во прав и на ројбос. Избалансираната мешавина има пријатен, ориентален вкус.

Нето-тежина: 20 х 2 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се