GOOD NATURE Жалфија чај, 25 г

Alkaloid Good Nature Sage tea caj od zalfija
GOOD NATURE Жалфија чај, 25 г
79,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
005628C
favorite_border

Опис на производот

Жалфијата потекнува од Медитеранот и е неизоставен дел од приморската флора, со карактеристични сиво-зелени листови, меки на допир, како кадифе. Одамна ја нарекувале „симбол на вечниот дух“ и тоа не е случајно. „Салваре“ на латински значи „излекува, спасува“.

Во жешките летни ноќи, кога се чувствувате исцрпено и без енергија, дозволете си купка од жалфија што ќе ве разлади и ќе ве освежи.

Нето-тежина: 25 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се