GOOD NATURE Зимски чај, 20 кесички

GOOD NATURE Зимски чај, 20 кесички
93,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044022C
favorite_border

Опис на производот

Уникатна комбинација на билки со пријатен мирис и со хармоничен вкус што смирува и што релаксира. Оваа мешавина ќе ве исполни со топлина и ќе ви овозможи комплетно уживање во ладните зимски денови.

Нето-тежина: 20 х 1,5 г.

Содржина

Состав: содржи цветови од бозел и липа, тимјан, сладок корен и плод од сладок анасон. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се