GOOD NATURE Зимски чај 20 кесички

GOOD NATURE Зимски чај 20 кесички
88,00 ден.
75,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044022C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Уникатна комбинација на билки со пријатен мирис и со хармоничен вкус што смирува и што релаксира. Оваа мешавина ќе ве исполни со топлина и ќе ви овозможи комплетно уживање во ладните зимски денови.

Нето-тежина: 20 х 1,5 г

Содржина

Состав: содржи цветови од бозел и липа, тимјан, сладок корен и плод од сладок анасон. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се