GUAM Антицелулитни push-up хеланки (L-XL)

GUAM Антицелулитни push-up хеланки (L-XL)
4.200,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049248C
favorite_border

Опис на производот

Guam push-up хеланки кои се направени со најнова технологија EMANATES, попознато како „паметна ткаенина“. Во самата ткаенина од која се направени хеланките содржани се биоактивни минерални кристали кои ја апсорбираат топлината од човечкото тело и ја ослободуваат во форма на инфрацрвени зраци (FIR). 

Биоактивните кристални минерали ја подобруваат микроциркулацијата во кожата, а уникатниот дизајн на хеланките го обликува и подига задникот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се