GUAM Бритaниa димa дрен со зелен чај 30 кесички

GUAM Бритaниa димa дрен со зелен чај 30 кесички
2.900,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046956C
GUAM (025KK) BRITANIA DIMA DREN SO ZELEN CAJ kesi x 30 (GUAM)
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Врши детоксикација
  • Дренира вишок на вода
  • Забрзува метаболизам
  • Погоден за лица со проблематика "мрзливи црева"
  • Дава енергија
  • Намалува надуеност
  • Не се препорачува во период на бременост и лактација

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се