GUAM Дренажно масло за тело, 200 мл

GUAM Дренажно масло за тело, 200 мл
1.995,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045629C
favorite_border

Опис на производот

  • Хидрира
  • Ревитализира
  • Третира отоци
  • Препорачлив за лица со проблематични вени и капилари
  • Препорачлив во период на бременост

Пакување: 200 мл

Содржина

Состав:

Со својата ексклузивна формула од Guam алги, Ruscus aculeatus, кофеин и есенцијални масла придонесува активна елиминација на вода и интензивно третирање на местата зафатени со целулит, поради зголемена задршка на вода во поткожното ткиво.

Употреба: нанесете на критичните делови, зглобови и нозе. Масирајте нежно. Не се измива.

Ова е суво масло, лесно се впива и не остава траги по апликацијата.

Препаратот е погоден за употреба во бременост и период на лактација.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се