GUAM Емана хулахопки од нова 3Д технологија-црни (S-M)

GUAM Емана хулахопки од нова 3Д технологија-црни (S-M)
2.099,00 ден.
1.574,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049251C
Online only
Акција 01-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Со микро капсулирани морски алги Guam, со бавно ослободување на активни состојки и бенефит од далечните инфрацрвени зраци (FIR).

  • 3Д изработка на предиво со рамни рабови, ги прави Guam хулахопките посебно удобни
  • 50 дени
  • Го намалуваат целулитот
  • Го подобруваат тонусот на кожата
  • Ја подобруваат микроциркулацијата
  • 3Д предиво за апсолутна удобност
  • Меки килоти со нежен ефект на затегање и елиминација на целулитот на задникот
  • Ефект на рамен стомак и струк
  • Носете ги своите Guam хулахопки со било која комбинација во секоја прилика

величини

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се