GUAM Кал против масни наслаги на стомакот и половината, 500 г

GUAM Кал против масни наслаги на стомакот и половината, 500 г
2.940,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046080C
favorite_border

Опис на производот

Pancia e girovita Кал против масни наслаги на стомакот и половината, со интензивен топол ефект.

Интензивно делува веќе по првата апликација. Интензивно делува на масните наслаги, затегнува, измазнува, тонира. Препаратот има тројно делување: стимулира размена на материи, спречува задршка на вода и прецизно делува при елиминација на масните наслаги.

Докажано најдобриот антицелулитен третман, благодарение на напредната технологија за примена на FIR (Far Infrared Rays), збогатена со 21% повеќе морски алги, за неверојатни резултати.

Резултатите се видливи по две недели редовно користење.

Пакување: 500 г.

Содржина

Начин на употреба:

Превртете ја кутијата неколку пати за да ја измешате калта. Нанесете на посакуваната регија нозе со нежна масажа, тенок слој кој ќе ја покрие кожата, обмотајте со најлонска фолија и оставете да делува 45 минути, потоа отстранете со влажен сунѓер или туширање.

Предупредување: Не се препорачува во бременост и во период на лактација!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се