GUAM Хеланки со микрогранули (L-XL)

GUAM Хеланки со микрогранули (L-XL)
3.307,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Бренд
Шифра
046077C
favorite_border

Опис на производот

Го нормализираат тонусот на кожата и ја враќаат еластичноста, поради големата количина на кристали од сода и биоактивни алги во самата ткаенина!

  • Го редуцираат целулитот
  • Ја подобруваат циркулацијата
  • Обликуваат
  • Го нормализираат тонусот на кожата

Микрофибер со полиамид кој ја апсорбира топлината од телото и ја враќа назад во вид на инфрацрвени зраци!

Содржина

Начин на употреба: идеални да ги носите во текот на вежбањето или додека се движите. Можете да ги носите под облеката, или како дел од секојдневниот спортски изглед.

Величина: L – XL (46-50)

Мислења на потрошувачи

jasmina
5
odlicni, postojano gi nosam popladne i za pesacenje. Ja vpivaat vlagata i nemas ladno cuvstvo, prijatni, ne ja iritiraat kozata, meki
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се