GUAM Хеланки со микрогранули (S-M)

GUAM Хеланки со микрогранули (S-M)
3.307,00 ден.
2.481,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046076C
Online only
Акција 01-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Го нормализираат тонусот на кожата и ја враќаат еластичноста, поради големата количина на кристали од сода и биоактивни алги во самата ткаенина!

  • Го редуцираат целулитот
  • Ја подобруваат циркулацијата
  • Обликуваат
  • Го нормализираат тонусот на кожата

Микрофибер со полиамид кој ја апсорбира топлината од телото и ја враќа назад во вид на инфрацрвени зраци!

Содржина

Начин на употреба: идеални да ги носите во текот на вежбањето или додека се движите. Можете да ги носите под облеката, или како дел од секојдневниот спортски изглед.

Величина: S-M (42-44)

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се