GUAM Килоти со кофеин (S-M)

GUAM Килоти со кофеин (S-M)
3.150,00 ден.
2.362,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045635C
favorite_border

Опис на производот

Збогатени со биоактивни алги, голем процент на ЕМАНА во ткаенината за тонус, еластичност и против целулит, како и за редукција на масни наслаги. За спортска активност изработени со единствен дизајн и технологија со брановидна структура која овозможува таргетирано делување на критичните делови.

Ја подобруваат циркулацијата, делуваат на тонусот на кожата и го обликуваат телото.

Содржина

Состав: микрофибер, полиамид и ЕМАНА, кои  ја абсорбираат топлината од површината на кожата и ја враќаат назад во поткожното ткиво емитувајки долги инфрацрвени зраци.

Начна употреба: Идеални за носење во текот на вежбањето, цилиндричните прстени се активираат во ткаенината при мускулна контракција. Не се препорачуваат во текот на бременост. Се перат на 40 степени. Не се препорачуваат кај лица со проблематични вени и капилари.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се