GUAM Крема за волумен на гради и PUSH UP ефект, 150 мл

GUAM Крема за волумен на гради и PUSH UP ефект, 150 мл
2.835,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Бренд
Шифра
049241C
favorite_border

Опис на производот

Комплетен третман дизајниран за тонирање и волумен на градите.

Содржи ексклузивна природна активна состојка Gezhimu™, комбинација од растителни екстракти (црвени алги, Gelidium Sesquipedale, корен "Zhi Mu" и соргол биколор) способни да стимулираат природен процес на акумулација на липиди во клетките на поткожното масно ткиво.

Волумизирачкиот крем за гради Guam Inthenso има својство да ги прави градите пообемни, повисоки, поцврсти.

Пакување: 150 мл

Содржина

Состав: ексклузивна природна активна состојка Gezhimu™, комбинација од растителни екстракти (црвени алги, Gelidium Sesquipedale, корен "Zhi Mu" и соргол биколор).

Употреба: се нанесува наутро и навечер на чиста сува кожа, со нежна масажа.

Мислења на потрошувачи

jasmina
5
navistina ima efekt od kremata. Iako i sama ne veruvav mnogu, no odlicnoto iskustvo so drugite proizvodi me natera da ja probam. Ne zgresiv
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се