GUAM Ладен антицелулитен гел од алги, 250 мл

GUAM Ладен антицелулитен гел од алги, 250 мл
1.995,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046082C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Идеален за завршен третман по било кој третман со кал на Гуам, или како индивидуален третман.

  • Ја тонира кожата и ја освежува, правејќи заштитна облога од хранливи состојки
  • Го враќа тонусот и ја измазнува кожата
  • Лесно се впива и не масти
  • Идеален за користење кај оние со проблематични вени и капилари
  • Идеален за користење во летниот период

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се