GUAM Ледена крио терапија, 2 завои

GUAM Ледена крио терапија, 2 завои
2.835,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051820C
favorite_border

Опис на производот

ЛЕДЕНА КРИО ТЕРАПИJA (ЗАВОИ)

  • Екстремно ладење и ЦИРКУЛАЦИЈА
  • Екстремно АНТИЦЕЛУЛИТНО делување
  • Екстремно намалување на ОТОЦИ
  • РЕМОДЕЛИРАЊЕ
  • Погодно и за оние со проблематични вени и капилари
  • Погодно за спортисти
  • Намалува инфламација на крвните садови 
  • Интензивно дренажно делување

Пакување: 2 завои (за двете нозе засебно), натопени во 150 мл течност.

Содржина

Состав: морски алги, зеленчукови екстракти, вода од ледени извори, комплетирани во една СОВРШЕНА крио формула!

Употреба: отстранете ја лентата, веќе натопена во растворот од садот и завиткајте ја околу ногата, почнувајќи од глуждот и продолжувајќи нагоре до бутот. Оставете да делува најмалку 15 минути. Можете слободно до 30 мин. Отстранете ја лентата и оставете ја течноста да се апсорбира. Cryo Slim завоите (лентите), по употреба намотајте ги, ставете ги во садот и истурете 50 мл Cryo Slim течност за ладење за да ги подготвите лентите за нова апликација.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се