GUAM Панталони за повеќекратна употреба за третман со кал од алги

GUAM Панталони за повеќекратна употреба за третман со кал од алги
945,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049244C
favorite_border

Опис на производот

Прекрасно решение за вашиот омилен третман со Guam кал од алги. Панталони кои се специјално дизајнирани да го интензивираат делувањето на калта под фолијата (третманот е со зголемено делување). Практични се, не ја валкате облеката и просторот, пред се удобни и што е најважно за повеќе употреби.

Содржина

Начин на апликација: нанесувате на сува кожа, обмотувате со најлонска фолија и оставате да делува. Лесно се одржуваат само под млаз млака вода, брзо се сушат и веќе  за кратко повторно се подготвени за нареден третман.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се