GUAM Панталони за повеќекратна употреба за третман со кал од алги

GUAM Панталони за повеќекратна употреба за третман со кал од алги
945,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049244C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Прекрасно решение за вашиот омилен третман со Guam кал од алги. Панталони кои се специјално дизајнирани да го интензивираат делувањето на калта под фолијата (третманот е со зголемено делување). Практични се, не ја валкате облеката и просторот, пред се удобни и што е најважно за повеќе употреби.

Содржина

Начин на апликација: нанесувате на сува кожа, обмотувате со најлонска фолија и оставате да делува. Лесно се одржуваат само под млаз млака вода, брзо се сушат и веќе  за кратко повторно се подготвени за нареден третман.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се