GUAM Сет за вежбање (хеланки + топ), величина S/M

GUAM Сет за вежбање (хеланки + топ), величина S/M
5.250,00 ден.
3.937,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046866C
favorite_border

Опис на производот

Сет антицелулитни хеланки и топ за зацврстување на градите.

Специјално изработен сет со Микромеш технологија, која овозможува дишење на кожата преку ткаенината и брзо сушење на самиот материјал. 
Топ со микрокапсулирани алги збогатен со витамин Е, кој е силен антиоксидант и превенира стареење и ја затегнува кожата. Активните состојки од алги се активни неколку недели, а ткаенината поради прецизната технологија по која е изработена е ТРАЈНА. 
Хеланките се изработени на принцип Микромеш технологија, инкапсулирани алги Гуам и 63% Емана технолигија со која топлината се враќа назад во вид на инфрацрвени зраци назад во поткожното ткиво и прави редукција на целулитот и масните наслаги. 

Величини

Пакување: хеланки + топ.

Содржина

Начин на употреба: можете да ги носите  во текот на вежбање или во движење.
Начин на оддржување: се перат на 40 степени.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се