GULLON Bio Organic Органски пченкарни галети без глутен, 130 г

GULLON Bio Organic Органски пченкарни галети без глутен, 130 г
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047918C
favorite_border

Опис на производот

  • Погодно за вегетаријанци
  • Специјално наменети за лица интолерантни на глутен

Нето-тежина: 130 г

Содржина

Состојки: пченка 97%*, сол, сончогледово масло со висока содржина на олеинска киселина*, емулгатор (соја лецитин)*, антиоксидант (екстракт богат со токоферол).

*состојки од огранско производство

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се