HARMONICA Органска меласа од цвекло, 340 г

HARMONICA Органска меласа од цвекло, 340 г
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050284C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Извор на железо и магнезиум

Нето-тежина: 340 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се