HARMONICA Органски таан од интегрален сусам, 250 г

HARMONICA Органски таан од интегрален сусам, 250 г
239,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030492C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Органски таан од интегрален сусам
  • Органски сертифициран производ
  • Од печен нерафиниран сусам
  • Погодно за вегани
  • Производот не содржи глутен

Пакување: 250 г

Содржина

Состав: мелен органски нерафиниран сусам.
Да се чува на суво и ладно место, на собна температура.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се