HEDERA VITA Еднорог купка за тело, 200 мл

HEDERA VITA Еднорог купка за тело, 200 мл
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052225C
favorite_border

Опис на производот

  • Благ комплекс без сапун и алкалии, нежно ја чисти кожата без да ја суши
  • Збогатена со масло од памук и протеини од млеко кои ја смируваат и заштитуваат чувствителната кожа од иритација

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се