HEDERA VITA Еднорог сет несесер

HEDERA VITA Еднорог сет несесер
799,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052226C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Колекција која заслужува внимание со нејзиниот квалитет како и дизајн е колекцијата Always Be A Unicorn, која содржи гел за бањање-без сапуни и алкалии кој нежно ја чисти кожата, и ја штити од сушење и иритација; лосион за тело кој пружа интензивна хидратантна нега и е погоден за посебно осетлива кожа.

За тинејџерите препорачлив е и пилингот за тело кој е хипоалерген, хидрирачки и богат со олигоелементи.

Пакување: сетот содржи: купка за тело 200 мл, млеко за тело 200 мл, спреј за тело 100 мл, глицерински сапун 80 г, пилинг за тело 300 г и путер за усни 10 г, сето тоа спакувано во ексклузивен несесер.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се