HEDERA VITA Еднорог сладолед тврд сапун, 80 г

HEDERA VITA Еднорог сладолед тврд сапун, 80 г
119,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052227C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Тврд сапун за раце и тело еднорог, без парабени
  • Збогатен со ладно цедени билни масла, пантенол и витамин Е

Пакување: 80 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се