HERBA Шампон камилица, 1000 мл

HERBA Шампон камилица, 1000 мл
114,00 ден.
97,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
008256C
Online only
Акција 01-31.07.2024
favorite_border

Опис на производот

Третманите, жешкиот воздух од фенот, сонцето и ветерот можат да ја исушат косата, да ја оштетат и да и го одземат сјајот. Одберете го шампонот за коса од палетата производи Herba, со препознатливи мириси од природата.

Herba шампоните се ефикасни, практични и економични.

Шампонот Herba – камилица темелно ја чисти косата, притоа оставајќи пријатен, свеж мирис. Може да се примени за сите типови коса и е наменет за секојдневна употреба.

Пакување: 1000 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се