HERBA Шампон коприва, 1000 мл

HERBA Шампон коприва, 1000 мл
108,00 ден.
91,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011837C
Online only
Акција 01.03-31.03.2024
favorite_border

Опис на производот

Копривата има обновувачки и прочистувачки својства. Herba шампонот коприва е хранлив за коренот на косата, го запира опаѓањето на косата и го поттикнува нејзиниот раст.

Нежно ја мие и негува кожата и косата, ја чува природната рН вредност на кожата.

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се