HERBA Шампон лук, 1000 мл

HERBA Шампон лук, 1000 мл
137,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
033994C
favorite_border

Опис на производот

Третманите, жешкиот воздух од фенот, сонцето и ветерот можат да  ја исушат косата, да ја оштетат и да и го одземат сјајот. Одберете го шампонот за коса од палетата производи Herba, со препознатливи мириси од природата.

Herba шампоните се ефикасни, практични и економични.

Шампонот Herba – лук е наменет за сите типови коса и за секојдневна употреба. Збогатен е со екстракт од лук, кој ги отстранува и ги уништува штетните токсини и ја стимулира циркулацијата на крвта, што спречува опаѓање на косата. Екстрактот од лук помага косата да се задржи силна и спречува кршење и опаѓање на косата, истовремено правејќи ја сјајна и мека.

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се