HIPP 3 Комбиотик јуниор формула 12+, 500 г

HIPP 3 Комбиотик јуниор формула 12+, 500 г
749,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
034098C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Со протеински состав соодветен за мали деца
  • Со природен калциум
  • Важни хранливи состојки за раст и развој
  • Без глутен
  • Лесно сварливо
  • Омега 3 важни за мозокот и нервните клетки
  • Без ГМО-генетски модифицирани организми (според регулативата на ЕК за органско земјоделство)
  • Состојки од органско производство

Пакување: 500 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се