HIPP 3 Органик јуниор млеко 500 г

hipp junior organic milk formula for growing toddlers organsko mleko za bebinja
HIPP 3 Органик јуниор млеко 500 г
797,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
034097C
favorite_border

Опис на производот

  • Јуниор формула од 12ти месец
  • Со протеински состав соодветен за мали деца
  • Со природен калциум
  • Важни хранливи состојки за раст и развој
  • Без глутен
  • Лесно сварливо

Пакување: 500 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се