HIPP Baby Sensitive Беби крема за нега на лице и тело, 75 мл

Hipp baby soft Care cream sensitive bebi krema za nega na lice i telo
HIPP Baby Sensitive Беби крема за нега на лице и тело, 75 мл
121,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053936C
favorite_border

Опис на производот

Нежна нега со вредни компоненти од органски бадем. Го заштитува лицето и телото, нега од првиот ден од животот.

  • Лесно се нанесува и брзо се впива
  • Со пантенол за смирување на кожата
  • Соодветен и за кожа со склоност кон атописки дерматитис
  • 0% Микропластика
  • Без парабени и минерални масла
  • 99% Биоразградлива формула

Пакување: 75 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се