HIPP Baby Sensitive Млечен лосион за тело, 350 мл

hipp baby soft Milk Lotion sensitive mlecen losion za telo
HIPP Baby Sensitive Млечен лосион за тело, 350 мл
240,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053935C
favorite_border

Опис на производот

Нежна нега со вредни компоненти од органски бадем. Обезбедува влажност и брзо се впива.

  • Грижа за чувствителната кожа
  • Дава долготрајна влажност и ја чува кожата од сушење
  • Со хранлив шеа путер
  • Брзо се впива
  • pH неутрален за кожата
  • 0% Микропластика
  • Без парабени и минерални масла
  • 97% Биоразградлива формула

Пакување: 350 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се