HIPP Baby Sensitive Пена за миење за лице и раце, 250 мл

Hipp baby soft wash foam hipp babysanft waschschaum sensitiv, pena za mienje lice i race
HIPP Baby Sensitive Пена за миење за лице и раце, 250 мл
250,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053929C
favorite_border

Опис на производот

Нежна нега со вредни компоненти од органски бадем.

  • Кремаста, особено блага пена и pH неутрална за кожата
  • 0% Микропластика
  • Без парабени и минерални масла
  • Без сапун
  • Не предизвикува солзење на очите
  • 99% Биоразградлива формула

Пакување: 250 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се