HIPP Бебешки цералии органски ориз 100%, 200 г

HIPP Бебешки цералии органски ориз 100%, 200 г
142,00 ден.
128,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046741C
Online only
Акција 03.02-29.02.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 4 месеци         
  • Без шеќер (шеќерот природно се содржи во овие состојки)
  • Без млеко
  • Витамин Б1 - неопходен за ефикасно функционирање на нервниот систем
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Без глутен

Пакување: 200 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се