HIPP Детски флипс од органски житарки, 30 г

HIPP Детски флипс од органски житарки, 30 г
81,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048179C
favorite_border

Опис на производот

  • Од 100% органски ориз, просо и пченка
  • Од 8+ месеци
  • Со идеален облик за малите рачиња
  • Без додаден шеќер
  • Без додадена сол
  • Без додадени ароми
  • Без глутен

Нето-тежина: 30 г.

Содржина

Внимание: Не го давајте флипсот на вашето дете, додека е во лежечка положба, надгледувајте додека детето грицка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се