HIPP Дуо влажни марамчиња, 2 кесички по 56 парчиња

HIPP Дуо влажни марамчиња, 2 кесички по 56 парчиња
132,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041940C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Влажни марамчиња за нежна грижа. Кожата добро ги поднесува, дерматолошки потврдено.

Нежните влакна обезбедуваат дополнителна мекост и подобрено чистење

  • Со органски екстракт од семе од благ бадем
  • Без етерични масла
  • Без алкохол
  • Без сапуни
  • Без додадени бои
  • Без феноксиетанол
  • Без парабени
  • pH неутрални за кожата
  • Избелувани без хлор, без силикони, без суровини од животинско потекло
  • Веган

Пакување: 2 кесички по 56 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се