HIPP Гел за миење коса и тело, 400 мл

hipp sensitiv baby shower gel for hair and body gel za kosa i telo
HIPP Гел за миење коса и тело, 400 мл
211,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003977C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

HiPP Гел за миење коса и тело

  • За миење на осетлива кожа и мека коса
  • Го одржува природниот заштитен слој на кожата
  • Со екстракт од органски бадеми
  • Без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори
  • Идеален за цело семејство

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се