HIPP Gentle Caring Влажни марамчиња, 56 парчиња

HIPP Gentle Caring Влажни марамчиња, 56 парчиња
67,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
036302C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

HIPP Влажни марамчиња

  • Меки марамчиња за чистење во делот на пеленската регија
  • За чистење лице и раце
  • Со благ лосион за чистење 
  • Без мирисни материи кои може да предизвикаат алергиска реакција
  • Без минерални масла, парабени, алкохол 
  • Идеални за нежна грижа на целото семејство

Пакување: 56 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се